Writer, körlevél

Szövegszerkesztő
Marics Bela
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. március 18., csütörtök 22:35

Writer, körlevél

Hozzászólás Szerző: Marics Bela »

Sziasztok,

Segítségeteket abban szeretném kérni, hogy körlevél írás e-mail küldés funkcióban, ha táblázatot szúrok be vagy O.O.O. Munkafüzetet csatolok OLE objektumként a Writer-be, akkor megszakad a készítés folyamata.
Mit kell átállítanom vagy mit kell tennem, hogy a táblázatokat is küldje a körlevél e-mail formában?

Köszönöm szépen a segítségeteket,
Béci
OpenOffice 3.0
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Writer, körlevél

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!

Látom, egyszer már megkérdezted ezt.
http://user.services.openoffice.org/hu/ ... f=16&t=710
Valószínűleg azért nem válaszolt senki - miközben egyéb kérdésekre jöttek azért válaszok - mert kevesen használják a körlevél funkciót. Itt a fórumon pedig javarészt több-kevesebb tapasztalattal bíró felhasználók, nem fejlesztők vannak jelen.
Sajnos én se használtam sose a körlevél funkciót.
Így csak annyit tudok hozzátenni, hogy egy mintafájlt (fájlokat) kellene ide feltöltened, és leírni a lépéseket, hogy mit is csináltál, hátha valaki kipróbálja, hogy nála működik-e. Valami előremutató ötlet majdcsak kisül belőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zizi64 2010. április 13., kedd 18:14-kor.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Writer, körlevél

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Ha az OOo 3.2-t használod, akkor a hiba a Writer-ben van, nem kezeli jól a beillesztett munkafüzetet, csak a 3.2.1-ben lesz javítva ha minden igaz.
Addig a megoldás a 3.1.1 használata.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
kawitan
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. május 10., hétfő 8:45

Re: Writer, körlevél

Hozzászólás Szerző: kawitan »

Sziasztok,

Nem tudom, új topikot kell-e nyitni emiatt, de nekem is a körlevéltündérrel van gondom, mégpedig az, hogy ha köremailt generálok, akkor a képek nem kerülnek beágyazásra, a címzett a képek helyén üres keretet kap csupán, és más formázás sem megbízható.

Van valahol útmutató ennek a modulnak a kezeléséhez? A Wordben már hozzászoktam ehhez, viszont az nagyon kacifántos kódot csinál, és jó volna tisztább megoldást találni. Meg amúgy is... :)

nagyon köszi a tippeket!
OpenOffice 3.2 az Ubuntu 10.04 -en
Válasz küldése