Baj van az OO 3 magyar verzióval

Telepítési/installálási problémák megbeszélése
Szabiz
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. november 8., szombat 16:55

Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: Szabiz »

Régóta használom az OO de még ilyet nem láttam, szinte minden verziót telepitettem már, de a 3 verzió nem indul el telepités után egy hibaüzenet jön be "Open Office 3.0 - Fatal error The program cannot be started. Language could not be determined" - mia szösz ez? milyen nyelvet nem tud meghatározni?
Windows XP-n

Kérem segítsen valaki, mert nincs ötletem.
Ms Windows 10 x64 • LO 5.1.1.3
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Elég egyszer feltenni a kérdést, atöbbit töröltem.
Egyenlőre ez a jelenség van ha nem magyar XP-re teszed fel. http://user.services.openoffice.org/hu/ ... t=20#p1041
Nincs még megoldás.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
Szabiz
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. november 8., szombat 16:55

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: Szabiz »

Hála Istennek megtaláltam a megoldást az angol XP -én megjelenõ Fatal error The program cannot be started. Language could not be determined -re
Ki kell törölni az instalálás után C:\Documents and Settings\User\Application Data\OpenOffice.org - mappát és akkor müködik.
Nem tudom, hogy a fejlesztõk nem-e tudnának jobb megoldást kitalálni - biztosan- ha van jobb szóljatok!
Ms Windows 10 x64 • LO 5.1.1.3
bothi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. november 14., péntek 20:42

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: bothi »

Sziasztok, lehet hogy én vagyok a béna, de nálam sajnos nem működik. A megadott mappa sajnos mindig visszaírja magát..... ????
Ms Windows XP • 3.0.X • Ubuntu 8.x
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Az a dolga, hogy visszaírja magát, elvileg ha nem találja akkor elkészíti, akkor megoldás ha a hibát okozó dolog ott van, de az alapbeállítások esetén minden működne.
Lehet, hogy sérült a fájl letöltés közben, próbáld meg újra letölteni és telepíteni, törölni a Program Files alól a könyvtárát az előző eltávolítása után.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
Avatar
nGel
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. november 15., szombat 23:07

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: nGel »

A megoldas, hogy telepites elott at kell allitani a vezerlo pult/teruleti es nyelvi beallitasokban a tartozkodasi helyet magyarorszagra, valamint a formatumokat is erdemes atallitani magyarra, ezutan elvegezni a telepitest. A sikeres telepites utan egyszer elkell inditani barmelyik programot az OpenOfficeon belul,ezutan mar vissza lehet allitani a nyelvi es teruleti beallitasokat az eredetire.
Make Love,Not War
Szabiz
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. november 8., szombat 16:55

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: Szabiz »

Valóban igaza van aki azt irta, hogy telepités elõtt át kell állitani a Control Panelben a Regional and Language Options - t Magyarra - mert én is igy csináltam csak már elfelejtettem, mert annyit variáltam vele.
De a document and setingsbõl telepités után is ki lehet törölni és igy müködik - ez tuti!
Ms Windows 10 x64 • LO 5.1.1.3
Avatar
Mészáros Tamás
Önkéntesek
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: Mészáros Tamás »

Szabiz írta:Valóban igaza van aki azt irta, hogy telepités elõtt át kell állitani a Control Panelben a Regional and Language Options - t Magyarra - mert én is igy csináltam csak már elfelejtettem, mert annyit variáltam vele.
De a document and setingsbõl telepités után is ki lehet törölni és igy müködik - ez tuti!
Az XP elavult OS tanácsos váltani pl: Ubuntura. Az új Intrepid Ibex (8.10) a magyar nyelvi csomagfájl letöltése a telepítés közben történik. :idea:
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
elemes
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. június 7., vasárnap 9:41

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: elemes »

Szabiz írta:Valóban igaza van aki azt irta, hogy telepités elõtt át kell állitani a Control Panelben a Regional and Language Options - t Magyarra - mert én is igy csináltam csak már elfelejtettem, mert annyit variáltam vele. De a document and setingsbõl telepités után is ki lehet törölni és igy müködik - ez tuti!
Windows 7-ben viszont nem működik, és ez is tuti.

Open of fix.
Ms Windows másfajta • 3.1.X • MS Windows Vista
Avatar
Kami
Önkéntesek
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. február 20., szerda 23:12
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Baj van az OO 3 magyar verzióval

Hozzászólás Szerző: Kami »

Az OxygenOffice kipróbálható, amiben ez a probléma javítva lett:
ftp://ftp.devall.hu/kami/oxygenoffice/3.1.0.11/win32/

Ez a verzió sajnos még nem végleges, mert volt még egy pár hiba, amit javítani szeretnék.


KAMI
Válasz küldése