Megjelent a magyar OpenOffice.org 3.2 Windowsra

Általában minden ami máshova nem fér
Lezárt
Avatar
Kami
Önkéntesek
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. február 20., szerda 23:12
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Megjelent a magyar OpenOffice.org 3.2 Windowsra

Hozzászólás Szerző: Kami »

Megjelent az OpenOffice.org irodai programcsomag 3.2-es verziója. Az angol nyelvű OpenOffice.org 3.2 elérhető Microsoft Windows, GNU/Linux, MAX OS X és Solaris platformokra a Letöltési oldalról.

Kiadási megjegyzések

A javított biztonsági hibákról a Biztonsági hirdetőtáblán lehet tájékozódni. Jelenleg ismereteink alapján a most javított biztonsági hibákat nem használják ki, ennek ellenére érdemes mihamarabb a legújabb verzióra frissíteni.

Megjelent a magyar OpenOffice.org 3.2 Windowsra. Tekintse meg az újdonságok részletes listáját.

További nyelvi verziókról ezen az oldalon lehet többet megtudni, további platformokon futó változatokról pedig itt lehet olvasni.
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megjelent a magyar OpenOffice.org 3.2 Windowsra

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Ha valaki a Base űrlapokat alűrlappal használja, ne frissítsen a 3.1.1-ről, vagy használja a issue 108390-nél található makrókat.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
Csurika
Önkéntesek
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010. február 15., hétfő 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megjelent a magyar OpenOffice.org 3.2 Windowsra

Hozzászólás Szerző: Csurika »

Rosszak a tapasztalataim a "frissitett" programokkal kapcsolatban, a Mozilla Firefoxot pl. jobb újratelepiteni. Ezt tettem az OOO 3.1 esetében is, most a 3.2 van fent. Nincs vele gond, működik.
LibreOffice 3.5.6 a Windows XP Professional SP3-n
Avatar
brtkr
Önkéntesek
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008. október 6., hétfő 14:32
Kapcsolat:

Re: Megjelent a magyar OpenOffice.org 3.2 Windowsra

Hozzászólás Szerző: brtkr »

Sziasztok! Remélhetőleg jó helyre (is) írok. Olvasom ezt a bejelentést: http://www.openoffice.hu/2010/03/oxygen ... windowsra/, mi szerint a Tuffy és a DTP Dingbats fontok integrálásra kerülnek/kerültek a programba.
Sajnos még nem állt módomban a legújabb Ooo-t letölteni, nem tudhatom, hogy valóban így van-e.
Csak megemlítem, hogy nagyban javítottam az eredeti Tuffy családon. Jelenleg az 1.21-es verzió letölthető az Opendesktop.org-ról. Most a görög és a cirill betűket próbálom beletenni. Az újabb verzióban ezek is lesznek. Teljes latin alap, az összes ékezetes latin betűvel, korrigált és egységesített metrikával, kerninggel és mindennel, ami eddig nem volt benne.
A "DTP Dingbats", ahogy a bejelentés szól remélem az egybeírt fontról van szó, amit alig egy órája frissítetem szintén a fenti szájton.
A két link, amelyről mindig a legújabb verziót tölthetitek le:
http://opendesktop.org/content/show.php ... tent=88238
http://opendesktop.org/content/show.php ... ent=123829

Köszi, hogy elolvastátok és köszi, hogy letöltitek.
Lezárt